Vivara - O nas

Vivara posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów sprzyjających ochronie przyrody. Oferujemy szeroką gamę asortymentu, który stanowić może nie tylko wspaniałą ozdobę naszego ogrodu czy balkonu, ale przede wszystkim przyciąga małe zwierzęta ogrodowe. To dla nich tworzymy to wszystko.

Nasz asortyment jest projektowany przez miłośników i pasjonatów przyrody na podstawie obserwacji, po jakie smakołyki sięgają nasi mali przyjaciele oraz w jakich domkach przebywają najchętniej i zakładają rodziny.

Dzięki wsparciu OTOP oraz wielu czołowych europejskich stowarzyszeń ekologicznych, nasze produkty dostępne są między innymi w Szwecji, Danii, Austrii, Niderlandach, Wielkiej Brytani czy Niemczech. Jesteśmy liderami w kwestii dbałości o naturę. Sieć naszych odbiorców jest naszą dumą, radością i pewnością, że tworzymy optymalne środowisko życia dla zwierząt ogrodowych.

Wspólna ochrona

VIVARA ściśle współpracuje z międzynarodowymi i krajowymi organizacjami ochrony przyrody. Naszym partnerem w Polsce jest OTOP. Naszym wspólnym celem jest ochrona naturalnego środowiska rodzimych roślin i zwierząt. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie naszych partnerów. Kliknij tutaj

Niektóre z naszych produktów

Jak działamy?

1. Obserwacja przyrody

Vivara, we współpracy z organizacjami ochrony przyrody, rozpoczyna swoją pracę od analizy i zbadania potrzeb różnych zwierząt ogrodowych (takich jak ptaki, jeże, motyle, wiewiórki, nietoperze i płazy). Zebrane dane stanowią podstawę do rozwoju naszych produktów.

2. Własne know-how

Oprócz ekspertów ds. dzikiej przyrody Vivara zatrudnia specjalistów ds. roślin i pasz. Łączymy wiedzę wielu specjalistów, aby opracowywać naprawdę wyjątkowe produkty.

3. Rozwój produktów

Zdobyta wiedza wpływa na projektowanie i wytwarzanie innowacyjnych produktów. Vivara wprowadziła na rynek nowe produkty, takie jak masło orzechowe dla ptaków ogrodowych. Dzięki unikalnemu systemowi Click & Go kolumny podające są bardzo łatwe w czyszczeniu (ta kompletna linia produktów jest teraz dostępna pod nazwą „Apollo”). Do naszych produktów używamy wyłącznie najlepszych materiałów.

4. Testy

Nasze produkty są dokładnie testowane przed wprowadzeniem na rynek. Robimy to we własnym naturalnym ogrodzie oraz we współpracy z partnerami zewnętrznymi, takimi jak organizacje ochrony przyrody. Nie tylko kontrolujemy jakość, ale również sprawdzamy, czy produkty rzeczywiście pomagają zwierzętom.

5. Zieloni partnerzy

Vivara ściśle współpracuje z różnymi organizacjami zajmującymi się ochroną przyrody, które zajmują się oceną naszych produktów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kupując jeden z naszych produktów, naprawdę pomagasz zwierzętom i wspierasz działalność tych organizacji, którym przekazujemy część dochodów. Więcej informacji znajdziesz na stronie naszego partnera.

6. Własna produkcja

Vivara samodzielnie opracowuje i produkuje większość artykułów dostępnych w naszym sklepie. W ten sposób możemy bezpośrednio kontrolować proces produkcji oraz jakość uzyskiwanych wyników. Większość oferowanych przez nas produktów nie jest dostępna nigdzie poza naszym sklepem.

W naszej własnej wytwórni pasz każda karma i mieszanka paszowa dla ptaków jest starannie dostosowana do ich potrzeb. Aby zapobiec zanieczyszczeniu aflatoksynami, wykorzystujemy tylko atestowane orzeszki ziemne.

7. Zamówienia i wysyłka

W naszym sklepie możesz robić zakupy przez 24 godziny na dobę. Oferujemy darmową wysyłkę zamówień za wybraną kwotę. W godzinach pracy naszego zespołu obsługi klienta, możesz także dokonać zamówienia telefonicznie.

8. Obsługa klienta i gwarancja

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji dotyczących tego, jak pomagamy ptakom i innym zwierzętom ogrodowym. Masz pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji? Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Sami produkujemy towary dostępne w naszym sklepie i jesteśmy pewni ich jakości. Udzielamy rocznej gwarancji na wszystkie nasze produkty (z wyjątkiem roślin i pasz). Niektóre z nich są objęte są nawet 10-letnią gwarancją.

9. Twoja opinia jest dla nas ważna

Chcemy zagwarantować Ci wysoką jakość naszych usług. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do Twojej opinii. Analizujemy wszystkie recenzje naszych klientów i ulepszamy nasze usługi.

Czy wiesz, że?

Jakość firmy Vivara

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty dla zwierząt ogrodowych i jest to ważny element filozofii naszej firmy. Współpracujemy z różnymi organizacjami zajmującymi się ochroną przyrody i zwierząt i z ich pomocą opracowujemy różne rodzaje karmy dla ptaków. Nasze wysokiej jakości karmy zawierają szczególnie wysoki poziom tłuszczów, olejów, węglowodanów, minerałów i witamin. Nasze mieszanki paszowe przyciągną do Twojego ogrodu różne gatunki ptaków.

Zwracamy uwagę na to, aby nasze produkty tłuszczowe były wysokokaloryczne (co jest szczególnie ważne dla ptaków odwiedzających Twój ogród). Materiały stosowane w naszych karmnikach i budkach lęgowych są szczególnie wysokiej jakości - w efekcie wytrzymują dłużej i są wykonane w taki sposób, aby ptaki nie mogły się w nich zranić ani w nie zaplątać.

Na koniec…

Przez ostatnie lata stale rozwijaliśmy nasze usługi i nasz asortyment. Mamy nadzieję, że nadal będziemy wspierać zwierzęta odwiedzające Twój ogród wysokiej jakości produktami do ochrony przyrody. Zapewniamy, że robiąc u nas zakupy dokonujesz odpowiedzialnego wyboru i pomagasz chronić lokalną przyrodę za pomocą odpowiednich produktów dostosowanych do potrzeb zwierząt